Dünya 63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

11.06.2024 - 15:49 | Son Güncellenme:

Kendisinden 37 yaş küçük kocasından hamile kalan 63 yaşındaki kadın dünya medyasında yankı uyandırdı.

63 yaşında hamile kaldı 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

Bir süredir birlikte olan ve sevgililiklerini geçtiğimiz aylarda evlilikle taçlandıran Amerikalı çift, ilişkileri ile yaptıkları güncellemeyle dünyayı şoke etti. 7 çocuk annesi ve 17 torunu olan 63 yaşındaki kadın kendisinden 37 yaş küçük kocasından hamile kaldığını duyurdu. Dünya basınında ses getiren gelişme sonrası yaşlı kadın eleştirilerin odağı haline geldi, birçok kullanıcı çocuğunu büyütemeden hayatını kaybedeceğini öne sürdü. DailyStar'ın haberinde ise kadının yaşı gereği hamile kalma ihtimalinin mümkün olmadığı hatırlatılarak geçtiğimiz Mayıs ayında taşıyıcı bir anne ile anlaştığı yönündeki iddialara yer verildi, Cheryl McCain isimli kadın ise bu konuyla ilgili yorum yapmadı.

Haberin Devamı

"KENDİMİ ÖZEL HİSSETMEMİ SAĞLADI"

McCain ayrıca kendisine yönelik yapılan eleştirileri dikkate almadığını, mutlu bir evliliği olduğunu ve tekrar anne olmak için sabırsızlandığını ifade etti. Eşiyle benzin istasyonunda tanıştığını belirten kadın, genç adam ile birlikte her şeyin ilkini yaşadıklarını hatta kocasının ilk kez kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini hatırlatarak "Kendimi özel hissetmemi sağladı" dedi. İngiliz basını ikilinin geçtiğimiz Eylül ayında evlendiğine dair detayları haberlerinde yer verdi.

63 yaşında hamile kaldı 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü, inanılmaz detaylar

ÇOCUKLARIYLA GÖRÜŞMÜYOR

Öte yandan Cheryl evliliği nedeniyle ailesinin kendisini dışladığını ve yedi çocuğundan altısıyla görüşmediğini ifade etti ve çocuk yetiştirmede tecrübeli olduğunu bildirerek doğum için sabırsızlandığını söyledi. Kocasını çok sevdiğini ve ölene kadar onunla yaşamak istediğini de hatırlatan Cheryl mutlu bir evliliği olduğunu sözlerine ekledi.