Geri Dön
Ege‘HEDEF 2024’

‘HEDEF 2024’

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ı ziyaret etti, “2024 yılında İzmir’i, hem ilçelerde hem de Büyükşehir’de hizmetlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi

‘HEDEF 2024’

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Menemen Belediyesi’ni ziyaret etti, belediyede 14 Ocak’ta Başkan Vekili olarak göreve başlayan AK Partili Aydın Pehlivan’ı kutladı.
Aydın Pehlivan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istediğini kaydeden Yıldırım, “Sessiz sedasız gelip ‘hayırlı olsun’ diyecektik. Özellikle kimse katılmasın diye il başkanımıza tembihat ettim ama sevgi hiçbir engel tanımıyor” dedi.
Yıldırım, Menemen’in güzel işlerle anılması gerektiğini vurguladı, ilçenin Aydın Pehlivan ile aydınlık günlere kavuşacağını inandığını söyledi.
Yıldırım, 2024’te İzmir’i hem ilçelerde hem de İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde AK Parti hizmetleriyle buluşturmayı hedeflediklerini dile getirdi, “Cumhur İttifakı, gittikçe güçlenerek devam ediyor. Türkiye genelinde ve belediyelerimizde iş birliğini daha da güçlendirerek sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de, partinin büyük bir aile olduğunu, AK Parti hizmetleriyle Türkiye’nin büyüdüğünü, geliştiğini söyledi.
‘Hızla gelişiyor’
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, 200 bine yaklaşan nüfuslarıyla en hızlı gelişen ilçelerden biri olduklarını belirtti, proje ve yatırımlarla bölgenin daha da gelişmesini sağlayacaklarını aktardı.
Binali Yıldırım’a programı sırasında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir milletvekilleri Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, Yaşar Kırkpınar ve Necip Kalkan da eşlik etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler