Geri Dön

İzmir’in ‘en’leri sahiplerini buldu

Karşıyaka Life dergisi, 10. yılını Hakan Doğanay’ın sunumuyla La Vie Nouvelle’de görkemli bir organizasyonla kutlandı.

İzmir’in ‘en’leri sahiplerini buldu

Gecede, ‘İzmir’in Enleri’ ödülleri sahiplerini buldu. Sezen Aksu’dan Sibel Can’a bir çok ünlü sanatçıya bestelerini veren Karşıyakalı Bülent Özdemir’e yılın bestecisi ödülü, Türkiye’de endemik bitkilerinin korunması ve dünyada tanıtılması için ödüllü kısa film yarışmasını geleneksel hale getirerek önemli bir çevre algısı yaratan Levent Kahrıman’a çevre ödülü, İzmir’den Avrupa ülkelerine direk uçuşlar düzenyerek İzmir turizminin canlanmasını sağlayan Corendon Turizm’e turizm ödülü, ‘İki ElinEnerjisi Güzel’ projesiyle tüm istasyonlarında işaret dili eğitimi alan personeli ile çalışan Total Oil Türkiye A. Ş’ye en iyi proje ödülü, Posta Gazetesi İzmir Yazarı Sancar Maruflu’ya İzmir onur ödülü verildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar İdlib'de yaralanan askerleri ziyaret ettiİdlib'deki rejim hedeflerine yönelik gerçekleştirilen harekatı yerinde sevk ve idare etmek için Hatay’a gelen bakan Akar Hatay Devlet Hastanesinde tedavi gören yaralı askerleri ziyaret etti.
Hamile eşi aşerince bakın ne yaptıBursa’nın İnegöl İlçesinde aşeren hamile işi için bahçeden elma koparan genç elmanın parasını ağaca astı. Aylar sonra parayı bulan bahçe sahibi notu okuyunca duygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber