Geri Dön

İzmir’in ‘en’leri sahiplerini buldu

Karşıyaka Life dergisi, 10. yılını Hakan Doğanay’ın sunumuyla La Vie Nouvelle’de görkemli bir organizasyonla kutlandı.

İzmir’in ‘en’leri sahiplerini buldu

Gecede, ‘İzmir’in Enleri’ ödülleri sahiplerini buldu. Sezen Aksu’dan Sibel Can’a bir çok ünlü sanatçıya bestelerini veren Karşıyakalı Bülent Özdemir’e yılın bestecisi ödülü, Türkiye’de endemik bitkilerinin korunması ve dünyada tanıtılması için ödüllü kısa film yarışmasını geleneksel hale getirerek önemli bir çevre algısı yaratan Levent Kahrıman’a çevre ödülü, İzmir’den Avrupa ülkelerine direk uçuşlar düzenyerek İzmir turizminin canlanmasını sağlayan Corendon Turizm’e turizm ödülü, ‘İki ElinEnerjisi Güzel’ projesiyle tüm istasyonlarında işaret dili eğitimi alan personeli ile çalışan Total Oil Türkiye A. Ş’ye en iyi proje ödülü, Posta Gazetesi İzmir Yazarı Sancar Maruflu’ya İzmir onur ödülü verildi.

Bakan Koca sosyal medyadan duyurduSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Marmara Üniversitesi Pendik Başıbüyük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete açıldığını bildirdi.
Sıkıntıdan evde tek başına tavla oynadıMuğla'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri dolayısıyla evinden çıkamayan 65 yaşındaki Şadi Durmaz'ın sosyal medyada paylaşılan tek başına tavla oynadığı anları gösteren görüntü ilgi çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber