Geri Dön
EğitimKoniçiva Ne Demek? Koniçiva Japonca'da Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Koniçiva Ne Demek? Koniçiva Japonca'da Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Her ülkenin kendine göre kullandığı bir dil vardır. Bu dillerin kuralları ise açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu kurallar dahilinde konuşulan dillerin bazıları ise yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaygın dillerden biriside Japoncadır ve zor dillerden birisidir. Sizler için Koniçiva ne demek? Koniçiva Japoncada anlamı nedir, nasıl kullanılır? Tüm detayları ile derledik.

Koniçiva Ne Demek? Koniçiva Japonca'da Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Japoncada kullanılan birçok kelime vardır. Bu kelimelerin anlamlarını öğrenerek Japoncayı daha iyi bir şekilde konuşabilirsiniz.

Koniçiva Ne Demek?

Japonca'da yer alan dil kuralları oldukça zordur. Bu yüzden Japonca konuşmak isteyenler biraz çaba göstermek zorundadırlar. Günlük konuşma dilinde yer alan koniçiva ise merhaba anlamında kullanılmaktadır. Merhaba demek isteyenler koniçiva kelimesini kullanabilir.

Japonca'da Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Japoncada günlük konuşma dilinde sıkça kullanılan kelimelerden birisi koniçivadır. Selamlaşma anlamında kullanılan koniçivanın Türkçe karşılığı ise merhaba olarak bilinmektedir. Yani diğer bir anlamla Japoncada iyi günler veya merhaba diyeceğiniz zaman koniçiva demeniz yeterlidir.

Japonca zor bil dil olsa da yaygın olarak kullanılmaktadır. O yüzden öğrenilmesi gereken dillerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler