Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları 23 Mayıs açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama, büyük ikramiye...

Süper Loto sonuçları 23 Mayıs açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama, büyük ikramiye...

Süper Loto sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 394 bin 262 TL. İşte, 23 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 394 bin 262 TL. 23 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-29-35-44-47-59- oldu.

Sisal Şans tarafından haftanın üç günü düzenlenen Süper Loto çekilişi, her hafta binlerce lira kazandırıyor. Millipiyangoonline'da yer alan sonuç sorgulama sayfasından çekiliş sonuçlarına ulaşmak mümkün. Çekilişler ise canlı ve noter huzurunda gerçekleşiyor.

23 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Sisal'in dikkat çeken oyunu Süper Loto da yeni çekiliş gerçekleşiyor. Çekilişler 21:30'da canlı olarak yapılıyor ve Milli Piyango TV Youtube kanalından çekilişleri anbean takip edebiliyorsunuz. Çekilişin hemen ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları 23 Mayıs açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama, büyük ikramiye...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? 

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bartın'da yolcu otobüsü kaza yaptıBartın’da, otomobil ile çarpışan yolcu otobüsü devrildi. Kazada 3 kişi yaşamını yitirirken, 1 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler