Geri Dön
EkonomiAltın fiyatları bugün kaç TL? Gram altın - çeyrek altın fiyatı düştü!

Altın fiyatları bugün kaç TL? Gram altın - çeyrek altın fiyatı düştü!

Son zamanlarda yükselen altın fiyatları vatandaşları günden güne meraklandırıyor. Rekor seviyelere ulaşan altın fiyatlarında bu hafta düşüş yaşanmaya devam ediyor. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları şu an ne kadar? Bugün altın almak veya altın bozdurmak isteyen vatandaşlar için güncel altın fiyatlarını haberimizde derledik.

Altın fiyatları bugün kaç TL? Gram altın - çeyrek altın fiyatı düştü!

Milyonlarca vatandaş altın fiyatlarını yakından takip ediyor. Gün gün, saat saat değişikliğe uğrayan altın fiyatları, yatırımcısını bir hayli meraklandırıyor. Aynı zamanda alıcısını da arayışa geçiren altın fiyatlarındaki durum nedir? Son zamanlarda rekor seviyelere ulaşan altın fiyatları, yatırımcısını mutlu ederken, alıcısını ise düşündürüyor. Geçtiğimiz haftalara göre biraz düşüş yaşanan altın fiyatları bugün kaç TL? Altının alış ve satış fiyatı ne kadar? İşte gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı haberimizde...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:383,30 TL / Satış Fiyatı:386,26 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:620,90 TL / Satış Fiyatı:632,70 TL

YARIM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:1.245,70 TL / Satış Fiyatı:1.265,10  TL

TAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:2.480,30 TL / Satış Fiyatı:2.522,80 TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Şebeke suyu patladı, cadde molozlarla kaplandıSivas'ta kent merkezinde ana şebeke suyu hattının patlamasıyla çevredeki birçok dükkan suyla doldu, cadde molozlarla kaplandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler