Geri Dön

Kur'an kursu öğreticileri maaş alacak mı, ek ders ücretleri yatacak mı? Bakan Albayrak paylaştı!

Kur'an kursu öğreticileri ek ders ücretleri ile ilgili önemli bir açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan geldi. Dün ücretli öğretmenlerin ek ders ücreti ile ilgili bir açıklama gerçekleştirilmişti. Peki Kur'an kursu öğreticileri maaş alacak mı? Ek ders ücretleri ödenecek mi?

Kur'an kursu öğreticileri maaş alacak mı, ek ders ücretleri yatacak mı? Bakan Albayrak paylaştı!

Kur'an kursu öğreticileri maaş alacak mı? sorusunun yanıtı gündemde araştırılıyor. Merak edilen konu ile ilgili açıklamayı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Peki Kur'an kursu öğreticileri maaş alacak mı?

 KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ MAAŞ ALACAK MI?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Süreçte mağduriyet yaşayan ya da belirsizliğe düşen vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmeyi sürdürüyoruz.

Kur'an kursu öğreticilerinin de ek ders ücreti ödemelerini bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz. #BizBizeYeterizTürkiyem
#BirlikteBaşaracağız"

Kuran kursu öğreticileri maaş alacak mı, ek ders ücretleri yatacak mı Bakan Albayrak paylaştı

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN MAAŞI YATACAK MI?

Bakan Albayrak şu açıklamayı gerçekleştirdi:

"Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Covid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarımızın taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

Ücretli öğretmenlerimizin ve usta öğreticilerimizin ek ders ücreti ödemelerini de bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz."

Sitedekilerin başıboş köpek korkusu! Dışarı çıkana saldırıyorlarAntalya'nın Kundu oteller bölgesindeki yaklaşık 2 bin nüfuslu sitede oturanları, başıboş köpek korkusu sardı. Onlarca köpeğin bulunduğu bölgede son olarak Hatice Üstün (70), hayvanların saldırısına uğramak üzereyken, komşusu tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber