Geri Dön

On Numara çekilişi saat kaçta yapılacak? On Numara çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır?

On Numara çekilişi için heyecan dorukta. Sisal Şans ile daha çok kazandıran Milli Piyango oyunları arasında yer alan On Numara'nın 3. çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Pazartesi akşamları yapılan On Numara çekilişinde büyük ikramiye hangi numaralara isabet edecek merak konusu. 17 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları saat kaçta belli olacak?

On Numara çekilişi saat kaçta yapılacak? On Numara çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır?

Sisal Şans ile katlanarak kazandıran Milli Piyango oyunları artık yeni dönemde daha çok oynanıyor. Bu akşam çekilişi gerçekleşecek olan On Numara'nın 3. çekilişi saat 20.00'de yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak On Numara çekilişinde son olarak 10 Ağustos'ta gerçekleştirilen çekilişte 458.550 TL devretmişti.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara’da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara’da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/on-numara/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR!

Yeni dönemde On Numara çekilişi de canlı olarak yayınlanacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişlerde son teknoloji kullanılıyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

ON NUMARA SONUÇLARI NASIL KAZANDIRIR?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ON NUMARA SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Eşini kalbinden bıçakladı!Adana'nın Ceyhan ilçesinde Serap Öner, uzaklaştırma kararı aldırdığı boşanma aşamasındaki eşi Ali Öner tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber