Geri Dön

Online Çılgın Sayısal Loto oyna | 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde devreden büyük ikramiye için oyunseverler heyecanlı. Bu akşam gerçekleşecek olan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 71 milyon TL'yi aştı. Peki, çekiliş saat kaçta yapılacak? 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da canlı olarak yayınlanacak.

Online Çılgın Sayısal Loto oyna | 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran şans oyunlarından Çılgın Sayısal Loto için büyük çekiliş bu akşam yapılacak. Devreden büyük ikramiyenin 71 milyon 850 bin 896 TL olduğu Çılgın Sayısal Loto çekilişi için geri sayım başladı.

19 EKİM ÇILGIN SAYISAL SONUÇLARI KAÇTA AÇIKLANACAK?

Haftanın üç günü, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam saat 21.30'da yapılacak. Çılgın Sayısal Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da canlı olarak izlenebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık bayilerden oynanabildiği gibi online platformda da oynanıyor. Millipiyangoonline.com'da online olarak oynanbilen Çılgın Sayısal Loto bu akşam 21.00'e kadar oynama şansı var.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bakırköy’de yıkım yapan kepçe böyle devrildiBakırköy'de kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binada çalışma yapan kepçe devrildi. Kepçe operatörünün yaralandığı olay anı cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber