Ekonomi Sanal emeklilik fonu yarışması Allianz’dan

Sanal emeklilik fonu yarışması Allianz’dan

21.03.2019 - 01:30 | Son Güncellenme:

Allianz Türkiye, Akıllı BES platformu iş birliğiyle geliştirilen “Allianz Sanal Emeklilik Fonu Yarışması” ile sigorta sektöründe bir ilke imza attığını duyurdu.

Sanal emeklilik fonu  yarışması Allianz’dan

Şirketten yapılan açıklamaya göre sanal ortamda Allianz emeklilik yatırım fonlarıyla bireysel emeklilik planı yapanlar, finansal okuryazarlıklarını geliştirirken kazanacak.

Haberin Devamı

Sigorta sektörünün öncü finans kuruluşlarından Allianz Türkiye, Akıllı BES platformuyla birlikte geliştirdiği “Sanal Emeklilik Fonu Yarışması” ile tüm Türkiye’yi sanal ortamda bireysel emeklilik planı yapmaya davet ediyor. Bireysel emekliliğin önemini vurgulamayı ve birikim bilincini yükseltmeyi amaçlayan yarışmanın, katılımcıların finansal okuryazarlığını artırması da hedefleniyor.

Yarışma” www.allianzyarisma.com platformunda düzenleniyor. Herkese açık olan yarışmada, www.allianzyarisma.com platformuna kayıt yaptıranlara bir çekiliş hakkı veriliyor.

Platformda yer alan sanal bireysel emeklilik planları için emeklilik fonlarını seçerek yatırım yapan ve pozitif getiri sağlayanlar, her yüzde 1 pozitif getiri için bir ek çekiliş hakkı daha kazanıyor. Başvuruların 17 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edeceği yarışma sonunda yapılacak çekilişte 4 yarışmacı, toplam 8 bin lira tutarındaki Setur seyahat çeklerinden kazanma fırsatı yakalıyor.

Haberin Devamı

Sanal emeklilik fonu  yarışması Allianz’dan
6 hak kullanılmıyor

Allianz Türkiye CFO’su Ersin Pak, Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yılda 6 kez fon değişim hakkı bulunsa da, katılımcıların birçoğunun bu hakkını çeşitli nedenlerle kullanmadığına dikkat çekti.