Geri Dön
EkonomiSüper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Süper Loto online oyna

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Süper Loto online oyna

Süper Loto çekilişi için heyecan dorukta. Bu akşam gerçekleşecek olan Süper Loto için online olarak kupon oynayabiliyorsunuz. Son olarak 18 Ağustos'ta gerçekleşen çekilişte devreden büyük ikramiye 29 milyona ulaşmıştı. Peki, Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta olacak?

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Süper Loto online oyna

Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran Milli Piyango oyunlarından Süper Loto artık haftanın üç günü gerçekleşiyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da bu akşam çekiliş var. Son olarak 18 Ağustos'ta yapılan çekilişte devreden büyük ikramiye 29 milyon 301 bin 338 TL. Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'da gerçekleşecek. Canlı olarak izlenebilen Süper Loto için online platformda oyun oynamak da mümkün.

TIKLA SÜPER LOTO OYNA

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR

Milli Piyango şans oyunlarında yeni dönemde sürpriz yenilikler var. Yeniliklerden birisi de çekilişleri canlı izleme şansı. Noter eşliğinde yapılacak olan çekilişler canlı olarak hem millipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyango TV’de yayınlanacak.

SÜPER LOTO NE KADAR KAZANDIRIR?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kapıyı kırdı oğlunun cesediyle karşılaştı!Denizli'de madde kullanmak için kendisini odaya kilitleyen 31 yaşındaki Muharrem Akgül, kapıyı kırarak içeri giren ailesi tarafından ölü bulundu. Evladını uyuşturucuya kurban veren annenin, “Oğlum, kurtaramadım oğlum” ağıtları yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler