Geri Dön

Süper Loto sonuçları açıklandı! 31 Aralık Perşembe Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto çekiliş heyecanı son buldu. Peki, büyük ikramiye devretti mi? Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 25 milyon 791 bin 498 TL. Peki, Süper Loto nasıl oynanır?

Sisal Şans tarafından Millipiyangoonline üzerinden gerçekleştirilen Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Canlı yayında ve noter huzurunda yapılan çekilişlerde binlerce lira kazanmak mümkün. Süper Loto'da büyük ikramiye 25 milyon 791 bin 498 TL. 31 Aralık Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -4-18-23-26--36-56- oldu. İşte, 31 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları...

31 ARALIK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci çekilişi Milli Piyango Tv aracılığı ile canlı olarak takip edilebiliyor. Çekiliş ise 21:30'da düzenlenecek. Çekilişin ardından da şanslı numaralar www.millipiyangoonline.com adresinde olacak. Çekiliş sonuçları neticesinde 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 31 Aralık Perşembe Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto 1 ve 60 arasındaki sayılar arasından 6 sayı seçilerek oynanıyor. Her kolon için 6 sayı seçmek gerekiyor. Süper Loto'yu www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango uygulamasından ya en yakın satış noktasından oynayabilirsiniz.

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber