Geri Dön
Gayrimenkul HaberleriBeyaz Park Topkapı'da Yaşam Başlıyor!

Beyaz Park Topkapı'da Yaşam Başlıyor!

Beyaz Park Topkapı'da Yaşam Başlıyor!

Beyaz İnşaat, İstanbul’un kalbi Topkapı’da konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde sona yaklaştı. Merkezi konumuyla yüksek prim potansiyeli taşıyan projede yaşam Mayıs ayında başlıyor.

Beyaz İnşaat, Topkapı’nın en değerli lokasyonunda konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde konut teslimlerine hazırlanıyor. Satışa çıktığı andan itibaren yatırımcılarına yüksek kazanç sunan proje, hızlı satış grafiğinin yanı sıra barındırdığı yüksek prim potansiyeli ile de bölgenin en değerli projesi olarak öne çıkıyor.Mayıs ayı içerisinde teslimlerin gerçekleşeceği projeden ev alanlar yüksek kazanç elde ederken, sınırlı sayıdaki dairelerin satışları avantajlı fiyatlarla devam ediyor.

Bölgenin en fazla talep gören bölgesi

Beyaz Park Topkapıda Yaşam Başlıyor

İstanbul’un kalbi Topkapı’da 150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve 4.000 metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.Bölgenin en çok talep gören konut projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği yer alırken direler, 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunulan Beyaz Park Topkapı’da açık-kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness salonu, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Ulaşım Ağının Merkezinde Yer Alıyor

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Beyaz Park Topkapı, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa tramvay durağına 200 metre, Cevizlibağ Metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre, Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler