Geri Dön
Gayrimenkul HaberleriDağ Mühendislik'e Üç Ödül Birden

Dağ Mühendislik'e Üç Ödül Birden

Dağ Mühendislik, ödülleri "En Çok Satış Yapan Şirketler-ciro/adet bazında" ve "En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler" kategorilerinde aldı.

Dağ Mühendislik'e Üç Ödül Birden

Dağ Mühendislik, gayrimenkul sektörü liderlerini bir araya getiren Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderler Zirvesi ve Ödül Töreni’nde üç kategoride birden ödüle layık görüldü. Dağ Mühendislik, ödülleri "En Çok Satış Yapan Şirketler-ciro/adet bazında" ve "En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler" kategorilerinde aldı.

Dağ Mühendislik, 27 Eylül Salı günü düzenlenen Gayrimenkul sektörü liderlerinin bir araya getiren Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderler Zirvesi ve Ödül Töreni’nde, "En Çok Satış Yapan Şirketler (ciro bazında- 2015)" kategorisinde üçüncü, "En Çok Satış Yapan Şirketler (adet bazında- 2015)" kategorisinde üçüncü ve "En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler(2016)’’ kategorisinde ikinciliködülüne layık görüldü.

Ödül törenine katılan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ ödül töreniyle ilgili şunları söyledi: ‘’Gayrimenkul sektörünün liderlerini ağırlayan sektörümüz için bu önemli organizasyonda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri arasında ‘’En Çok Satış Yapan Şirketler (ciro bazında- 2015)’’ , "En Çok Satış Yapan Şirketler (adet bazında- 2015)" ve "En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler (2016)" kategorilerinde ödüle layık görülmek de bizleri ayrıca gururlandırdı. Ülkemiz ve milletimiz için yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz."

İstanbul’a iki proje birden…

Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşa edilen 'Tual Adalar', 6 blok olarak yükseliyor. 471 konuttan meydana gelen "Tual Adalar" projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Birinci kattan itibaren daireler orman ve Adalar manzarasına hakim Tual Adalar’da daire fiyatları; 1+1 daireler 359 TL ile 519 bin TL, 2+1 daireler 574 bin TL ile 813 bin TL, 3+1 daireler 777 bin TL ile 1 milyon TL, 4+1 daireler ise 986 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Tual Adalar’da 225 milyon lira ciroyla 600 adet konutun satışı gerçekleştirildi. Teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi planlanan projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüşparkurları bulunuyor. Tual Adalar, E-5 ile TEM’e 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Tual Bahçekent ise; Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. "Tual Bahçekent" projesinde; 1.739 konut, ticari üniteler, özel hastane özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor. Projede daire tipleri 1+1'den, 4+1’e kadar tasarlandı. 4+1 daire satışlarının tamamlandığı Tual Bahçekent'te daire fiyatları; 1+1 daireler için 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler için 392 bin TL ile 452 bin TL ve 3+1 daireler için ise 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişiyor.Tual Bahçekent projesinde 145 konutun satışı gerçekleştirilerek 90 milyon lira ciro elde edildi. 140 bin m2’lik dev şehir parkının yanı başında konumlanan, teslimlerin 2018 sonunda tamamlanması planlanan Tual Bahçekent’in sosyal imkanları arasında, kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut.

Konya’daki yatırımlarına da hız kesmeden devam eden Dağ Mühendislik, Konyalılar’a özel düzenlenen 36 ay yüzde 0, 48 ay yüzde 0,12, 60 ay yüzde 0,26 ve 120 ay yüzde 0,59 banka oranlarıyla Doğa Şehir ve Flora Şehir projelerinden konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Bakanlık açıkladı! İşte 10 soruda Kur Korumalı TL Mevduat Hesabı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan İBB’ye yanıt!
Bahçeli'den Sezen Aksu'ya sert tepki: Serçeysen serçeliğini bil
Bu oyun türleri beyni ele geçiriyor! '10 yıldır odasından çıkmayan var'
Songül Karlı-Metin Yüncü davası! '180 bin TL verdim, geri alamadım'
Tüm tahminleri doğru çıktı... İşte Simpsonlar'ın 2022 kehanetleri!
Cenazesi doldu taştı! Peş peşe ölümlerin ardından...
Survivor'da sert düşen Evrim'in gözyaşları: Annemi istiyorum!
İğrenç olayda fotoğraf talebi! 'Bu kişi ben değilim’
Sergen Yalçın suskunluğunu bozdu! Fatih Terim itirafı
Beylikdüzü'nde gaspa uğrayan kişi ünlü iş insanı çıktı
İstifa ve kongre çağrılarının ardından Başkan Ali Koç kararını verdi
Kan donduran kayıt! Evcil maymunu arkadaşını parçaladı
AK Parti'den EYT müjdesi! 2022 yılı içerisinde...
Haftanın Fırsat Ürünleri Bu Çarşamba Şok’ta