Geri Dön
GündemBugün sokağa çıkma yasağı var mı? 21 Haziran Pazar günü sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Bugün sokağa çıkma yasağı var mı? 21 Haziran Pazar günü sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Bugün sokağa çıkma yasağı var mı sorusu merak içerisinde araştırılmaya devam ediyor. Hafta ortasında Bilim Kurulu tarafından LGS ve YKS sınavlarının uygulanacağı günlerde sokağa çıkma yasağı tavsiyesinde bulunduklarını dile getirmiş açıklamanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bir gün sonra sınavların uygulanacağı tarihlerde sokağa çıkma kısıtlaması olacağı duyurulmuştu. 20 Haziran (dün) 09:00-15:00 saatleri arasında uygulanan kısıtlamanın ardından vatandaşlar bugün sokağa çıkma yasağı var mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Bugün sokağa çıkma yasağı uygulaması var mı?

Bugün sokağa çıkma yasağı var mı? 21 Haziran Pazar günü sokağa çıkma yasağı olacak mı?

21 Haziran bugün sokağa çıkma yasağı bugün var mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hafta içerisinde gerçekleştirilen Bilim Kurulu toplantısının hemen ardından LGS ve YKS sınavlarında oluşabilecek yoğunluğu önlemek adına sınavın uygulanacağı saatlerde sınırlama olması konusunda tavsiye kararını Bakan Koca açıklamıştı. Ertesi gün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile LGS ve YKS sınavlarının uygulanacağı günlerde sınırlı süre ile kısıtlama olacağı duyurulmuştu. 20 Haziran Cumartesi günü saat 09:00 - 15:00 saatleri arasında uygulanan kısıtlamanın ardından vatandaşlar bugün sdokağa çıkma yasağı var mı sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. İşte merak içerisinde araştırılan o sorunun yanıtı...

Bugün sokağa çıkma yasağı var mı sorusu günün en fazla araştırma konusu olan başlıkları arasında yer almaya devam ediyor. Bilim Kurulunun tavsiye kararının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile uygulamaya geçirilen LGS ve YKS günlerinde ekstra yoğunluk oluşturmamak için sınırlı süre ile sokağa çıkma kısıtlaması yapılacağı duyuruldu. Kısıtlamanın yapılacağının duyurulmasının ardından 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen LGS sınavı gününde 09:00 - 15:00 saatleri arasında 81 ilde sokağa çıkma yasağı uygulandı. Peki 21 Haziran bugün sokağa çıkma yasağı var mı?

BUGÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?

Bugün sokağa çıkma yasağı uygulaması yok! Sokağa çıkma sınırlaması 27-28 Haziran önümüzdeki hafta sonu iki gün için uygulanacak. Sokağa çıkma yasakları 09:00-15.00 saatleri arasında uygulanacak

 

Sivilcelerinden kurtulmak istedi! Yüzü alev aldıİstanbul’da G.K geçtiğimiz günlerde sivilcelerini yok ettirmek için bir güzellik salonuna gitti. O güzellik salonu yakın bir arkadaşına aitti. Fakat basit bir işlem yanlış uygulama yüzünden kabusa döndü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet