Geri Dön
GündemAnkara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Mart'ta Ankara'da yasak olacak mı 2021?

Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Mart'ta Ankara'da yasak olacak mı 2021?

Sokağa çıkma yasağı illerin risk durumlarına göre değişiklik gösteriyor. İller; düşük, orta, yüksek ve çok yüksek olmak üzere risk durumlarına göre gruplara ayrıldılar. Düşük ve orta riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı 21.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak ve gün boyu devam etmeyecek. Ankara'da sokağa çıkma yasağının olup olmayacağı ise merak ediliyor. Peki hafta sonu Ankara'da sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı?

Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Mart'ta Ankara'da yasak olacak mı 2021?

Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Düşük ve orta riskli illerde hafta içi olduğu gibi sokağa çıkma yasağı hafta sonu yine 21.00-05.00 saatleri arasında yapılacak. Peki bu hafta sonu 6-7 Mart'ta Ankara'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

ANKARA'DA HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?

Orta riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı 21.00-05.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. Ankara, orta riskli iller grubunda yer aldığı için Ankara'da hafta sonu gün boyu sokağa çıkma yasağı yerine saat 21.00 ile 05.00 saatleri arasında olacak.

Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı 6 Mart Cumartesi günü saat 21.00'de başlayıp 7 Mart Pazar günü 05.00'de sona erecek. Tekrar 7 Mart Pazar günü saat 21.00'de başlayıp 8 Mart Pazartesi günü saat 05.00'e kadar devam edecek.

Bolu Dağı'ndaki kazada plaka detayıAnadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminde TIR'la çarpışan taksinin sürücüsü yaralandı. Taksi plakasındaki detay ise dikkatlerden kaçmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet