Geri Dön

Anne dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Anne hangi yıl yayınlanmıştı?

Anne dizisi tekrar bölümleriyle bu akşam STAR TV'de ekrana gelecek. Sefirin Kızı dizisinin yerine yayınlanacak olan Anne dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Peki Anne hangi yıl yayınlanmıştı?

Anne dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Anne hangi yıl yayınlanmıştı?

Anne yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon'un yazdığı dizinin 9.bölümünden itibaren Merve Gür senaryoyu uyarlamaktadır.

ANNE DİZİSİ HANGİ YIL YAYINLANMIŞTI?

Anne dizisinin ilk bölüm yayın tarihi 25 Ekim 2016, son bölüm tarihi ise 20 Haziran 2017 idi.

ANNE DİZİSİNİN ONUSU NEDİR?

Dünyalar tatlısı Melek, kendi halinde, küçük dünyasında mutlu olmaya çalışan bir çocuktur. Annesi Şule, sevgilisi Cengiz'e tutkulu bir aşk beslemektedir. Bu aşk Şule'nin gözünü o kadar kör etmiştir ki sevgilisinin Melek'e yaptığı işkenceleri görmezden gelir. Zeynep aslında bir fotoğraf sanatçısıdır ve üniversitede bu konuyla ilgili çalışmalar yapmak istemektedir. Zeynep üniversiteye sunduğu projenin sonucunu beklerken geçimini sağlamak üzere bir okula geçici öğretmenlik için başvurur. Zeynep, Melek'in okulunda geçici olarak öğretmenlik yapmaya başlayınca Zeynep'le Melek'in yolları kesişir. Zeynep, Melek'in zayıf kalmış vücudu ve ürkek halleri nedeniyle yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hisseder. Durumun farkına varan Zeynep, Melek'i bu insanların elinden kurtarmak ister.

Zeynep, hayatındaki çalkantılı süreçte bir de Melek'le tanışınca hayatının akışının tamamen değişeceğinden habersizdir. Melek'in bir gün ölüme terkedilmesi Zeynep'in tüm planlarını değiştirir. Zeynep, Melek'i kaçırarak onu bu işkencelerden kurtarmayı ister. Zeynep'in artık hayali Melek'e gerçek bir annenin varlığını hissettirmek olacaktır.

Severek takip edilen Anne konusu itibariyle ilerleyen bölümlerde dram dozunu daha da arttıracak gibi görünüyor. Eğer siz de dram yüklü dizileri beğenerek takip ediyorsanız “Anne” dizisini heyecanla izleyeceğinizi düşünüyoruz. Anne ve çocuk ilişkisi, çocuk istismarı gibi önemli konuları gündeme getiren dizi sosyolojik açıdan da dikkat çekici bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

ANNE OYUNCULARI KİMLER?

Zeynep Güneş – Cansu Dere

Ali – Can Nergis

Melek – Beren Gökyıldız

Gönül Aslan – Vahide Perçin

Şule Akçay – Gonca Vuslateri

Cahide Güneş – Gülenay Kalkan

Cengiz Yıldız – Berkay Ateş

Gamze Güneş – Alize Gördüm

Duru Güneş – Ahsen Eroğlu

Komiser Sinan Demir – Serhat Teoman

 

Türkiye'den Lübnan'a yardım eli!Lübnan’a tıbbi malzeme yardımı getiren ve buradaki arama kurtarma çalışmalarına katılan Türk ekiplerini geri götürecek Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) ait A400M tipi uçak başkent Beyrut’a indi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber