Geri Dön
GündemAÖF sınav giriş linki ve ekranı 2021: AÖF online sınav nasıl yapılır, hangi günler var?

AÖF sınav giriş linki ve ekranı 2021: AÖF online sınav nasıl yapılır, hangi günler var?

AÖF sınavı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. AÖF bahar dönemi ara sınavları bugün 10 Nisan tarihinde başladı. Öğrenciler sınavı online bir şekilde yapabilecekler. AÖF sınav giriş ekranı ve sınav günleri ile saatleri merak ediliyor. Peki AÖF online sınavı nasıl yapılır? İşte 2021 AÖF sınav giriş ekranı...

AÖF sınav giriş linki ve ekranı 2021: AÖF online sınav nasıl yapılır, hangi günler var?

AÖF sınavı giriş ekranı öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınavları bugün başladı. Sınavların başlamasıyla birlikte öğrenciler AÖF online sınavının nasıl yapılacağı ile ilgili detayları merak ediyor. İşte AÖF sınav giriş ekranı...AÖF sınavı nasıl yapılır 2021?

AÖF SINAVI NASIL YAPILIR?

Bugün başlayan AÖF online sınavı "esinav.anadolu.edu.tr" adresi üzerinden e-devlet şifresi ya da öğrenci şifresi ile giriş yapabilecekler.

AÖF SINAV GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

AÖF SINAV TARİHLERİ NEDİR?

AÖF 2 ve 6. yarıyıl dersleri 10,11 ve 12 Nisan 2021 tarihleri arasında ve AÖF 4 ve 8. yarıyıl dersleri ise 17,18 ve 19 Nisan tarihleri arasında yapılacak.Her ders için 30 soru be 40 dakika süre olacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle iftar programında bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gençlerle iftar programında bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınına yönelik tedbirlere ilişkin önemli bilgiler verdi. Tam kapanma uzatılacak mı? Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? sorularına yanıt veren Erdoğan, 'Yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet