Geri Dön

AÖL sınavı kaç saat sürecek? AÖL - Açık Lise sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖL sınavları başladı. 25-26 Temmuz'da gerçekleşecek olan AÖL sınavlarının ilk iki oturumu bugün yapıldı. Peki, AÖL saat kaçta başlayacak? Açık Lise 2. dönem sınavları için sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖL sınavı kaç saat sürecek? AÖL - Açık Lise sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Açıköğretim Lisesi 2. dönem sınavları için artık heyecan dorukta. Bugün ilk iki oturumu gerçekleşen AÖL'de öğrenciler sınav heyecanı yaşıyor. 

AÖL SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Açıköğretim Lisesi sınav giriş belgeleri http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx adresi üzerinden giriş yapılarak alınıyor.

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL SINAVLARI SAAT KAÇTA 2020?

25-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Açık Lise 2. dönem sınavları yapılacak. Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Sınavlarının her bir oturumu için sınav süresi 180 dakika, Açık Öğretim Ortaokulu sınavının her bir oturumu için sınav süresi ise 150 dakika olarak uygulanacak.

AÖL 1. OTURUM : 25 TEMMUZ CUMARTESİ - 09:30

AÖL 2. OTURUM : 25 TEMMUZ CUMARTESİ - 14.00

AÖL 3. OTURUM : 26 TEMMUZ PAZAR - 09.30

Bakan Akar ve komuta kademesi Donanma Komutanlığı'ndaBakan Akar ve TSK komuta kademesi Oruç Reis araştırma gemisine refakat eden askeri gemilerin komuta edildiği Donanma Komutanlığında incelemelerde bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber