Geri Dön

BAKANLAR KIZ İSTEYİP YÜZÜK TAKTI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gaziantepli sanayici Bahaeddin Nakıboğlu’na kız istedi

BAKANLAR KIZ İSTEYİP YÜZÜK TAKTI

Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu ve Gülfer Nakıboğlu’nun oğlu, Naksan Holding Yönetim Kurulu üyesi Bahaeddin Nakıboğlu’na Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Rinak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz ve Rezzan Öz’ün kızı Şura Öz’ü isteyen Şahin ile Yılmaz’a, Vali Erdal Ata, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu, Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz da eşlik etti.
Ailenin toplumun en dinamik yapısı olduğuna dikkat çeken Şahin “Bugün çok mutluyuz. İki sevdiğimiz, saygı değer ailenin evlatlarının mürüvvetlerine şahitlik yapmak bizi de çok mutlu ediyor. İnşallah çok güçlü bir ailenin temelini bugün hep beraber atacağız. Aile Bakanı olarak bu gün hem resmi olarak da görevimi yapmış oluyorum. Sayın Başbakanım bana hesap soruyor. ’Aile Bakanım ne olacak bu hal’ diye. Temelini attığımız bu aileden çok sayıda çocuk istiyoruz” dedi. Bakan Yılmaz da kalkınmanın temelinde aile kavramının yer aldığını ifade ederek, “Çok hayırlı bir iş için bir aradayız. Aile toplumumuzun temeli. Evlilik hayırlı bir kurumdur.

Okul sözü aldılar
Ülkemize hayırlı evlatlar yetiştirmeye katkı sağlayacak bir ailenin temelini atmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Gençlere sağlık ve huzur dolu bir gelecek diliyorum” diye konuştu. Ardından da Osman Nakıboğlu kız babası İbrahim Öz’den kızı Şura’yı oğlu Bahaeddin Nakıboğlu’na istedi. Gelin adayı Şura Öz’ün babası İbrahim Öz görücüleri eli boş göndermeyerek kızı verdiklerini açıkladı. Alkışlar arasında yapılan konuşmanın ardından Bahaeddin Nakıboğlu ve Şura Öz’ün söz yüzüklerini Fatma Şahin ve Cevdet Yılmaz taktı. Söz yüzüklerinin kurdelesini kesen Fatma Şahin, damadın amcası Cahit Nakıboğlu’dan da valilik tarafından başlatılan okul kampanyasına bir okul sözü aldı.Törende gelin ve damat, bakanlar ve büyüklerinin ellerini öpüp dua da aldı.

Evlenme vaadiyle fuhuşa sürüklediler!Adana’da kadınlara zorla fuhuş yaptırdığı öne sürülen 4’ü kadın 9 zanlıdan 6’sı “Kiraz” operasyonunda yakalanıp tutuklandı. “Kiraz” lakaplı kadının şebeke lideri tarafından evlilik vaadiyle kandırılıp darp ve tehditle fuhuş yaptırıldığı öğrenildi. Genç kadının boynunda kiraz dövmesi olduğu için eskort sitelerinde isminin "Kiraz" olarak geçtiği belirlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet