Geri Dön

Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Garanti, Ziraat Bankası,İş Bankası, Vakıfbank, Halkbank çalışma saatleri

Mayıs ayı normalleşme planın açıklanmasının ardından Türkiye Bankalar Birliği tavsiye kararı ile çalışma saatlerinde düzenlemelere giden özel bankalar çalışma saatlerini eski sisteme döndürmeye başladı. Banka şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar ise Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Garanti, Ziraat Bankası,İş Bankası, Vakıfbank, Halkbank çalışma saatleri

Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Garanti, Ziraat Bankası,İş Bankası, Vakıfbank, Halkbank çalışma saatleri

Banka çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Corona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye Bankalar Birliği tarafından bankaların çalışma kararları ile ilgili tavsiye kararı almıştı. Kararın alınmasının ardından bazı bankalar çalışma saatleri ile ilgili düzenlemelere gitmişti. Peki Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Ziraat Bankası çalışma saatleri 09:00-17:00 olarak belirlendi.TBB'nden bankalara gönderilen tavsiye kararında yeni mesai saati 09:00-17:00 arası olarak belirlendi

HALKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Halkbank çalışma saatleri 09:00-17:00 olarak belirlendi.TBB'nden bankalara gönderilen tavsiye kararında yeni mesai saati 09:00-17:00 arası olarak belirlendi.

VAKIFBANK ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Vakıfbank çalışma saatleri 09:00-17:00 olarak belirlendi.TBB'nden bankalara gönderilen tavsiye kararında yeni mesai saati 09:00-17:00 arası olarak belirlendi.

DENİZBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Denizbank tarafından dün yapılan açıklamada hizmetlerde aksama yaşanmaması adına şubelerin 28 Nisan Salı gününden itibaren 09:00-17:00 arasında hizmet vereceği duyuruldu

BANKA ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Şekerbank, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası çalışma saatleri 09:00- 17:00 saatleri arası olarak yeniden eskiye dönmeye başladı.

Fransa ve Yunanistan'dan provokasyon! Türkiye anbean izliyorMacron'un Doğu Akdeniz'e asker göndereceğini ilan etmesi Yunanistan'da sevinç çığlıklarıyla karşılandı, Başbakan Miçotakis Fransızca Twitter mesajıyla teşekkür etti. Reuters, Fransa'nın bölgeye konuşlandıracağı savaş uçakları ve geminin detaylarını 'son dakika' koduyla geçti. Gün içinde ise Girit açıklarında Fransız Yunan savaş gemileri birlikte göründü. Türkiye düşmanları cephesinde bugünün bir diğer gelişmesi ise, Tel Aviv-Atina hattında gerçekleşiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber