Geri Dön
GündemBİM 31 Ocak aktüel katalog sayfaları için tıklayınız! İndirimli ürünler ve fiyatları

BİM 31 Ocak aktüel katalog sayfaları için tıklayınız! İndirimli ürünler ve fiyatları

BİM 31 Ocak aktüel katalog yayınlandı. BİM marketlerinden alışveriş yapacak vatandaşları yakından ilgilendiren BİM aktüel katalog indirimlerinde bu hafta neler var? BİM'de her hafta Salı ve Cuma günleri geçerli olan BİM aktüel katalog sayfalarını haberimizde derledik. İşte BİM 31 Ocak aktüel katalog...

BİM 31 Ocak aktüel katalog sayfaları için tıklayınız! İndirimli ürünler ve fiyatları

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2018 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2018 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.672 (FİLE ile 6.736) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2018 yılında Mısır’da 35 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 300 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

BİM 31 OCAK AKTÜEL KATALOG

BİM 31 Ocak aktüel katalog sayfaları için tıklayınız İndirimli ürünler ve fiyatları
BİM 31 Ocak aktüel katalog sayfaları için tıklayınız İndirimli ürünler ve fiyatları


 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Siber dolandırıcıların oyununa gelmeyinNeredeyse her gün telefonumuza bilmediğimiz numaralardan mesajlar geliyor. Kendilerini banka ya da bilinen bir kurumun adıyla tanıtarak gönderdikleri linke tıklamamızı istiyorlar. İşte bu noktada siber dolandırıcılarının oyununa geliyoruz.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler