Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cihan'a büyük şok

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cihan'a büyük şok

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Bir Litre Gözyaşı'nda kendini cezalandırmak için Ali ile evlenmeye karar veren Cihan büyük bir şok yaşayacak. İşte Bir Litre Gözyaşı 14. bölüm fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cihan'a büyük şok

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm Fragmanı yayında! Cihan'ın hayatı kendisini çok şaşırtan bir olay yüzünden tamamen değişiyor!

BİR LİTRE GÖZYAŞI 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mahir ve Cihan'ın yaşadıkları olay sonrasında hayatlarında tüm dengeler değişiyor. Cihan, kalbinden atamadığı Mahir'in öldüğünü düşünerek kendisini cezalandırırcasına Ali'yle evleniyor. Fakat Cihan, öldüğünü zannettiği Mahir'i tesadüf eseri yolda görünce büyük şok yaşıyor ve Mahir'in izini sürmeye başlıyor. Fakat, tüm arayışları olumsuz sonuçlanıyor. Bu sırada çalıştığı şirketin diğer ortağı Kerem ile karşılaşan Cihan şok yaşıyor. Çünkü, Kerem çok sevdiği aşkı Mahir'in birebir benzeridir. Mahir ölmedi mi? Kerem kim? Cihan neler yaşayacak?

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!


BİR LİTRE GÖZYAŞI 14. BÖLÜM FRAGMANI

İstanbul'da balıkçı teknesine gemi çarptıYavuz Sultan Selim Köprüsü altında balıkçı teknesine konteyner gemisi çarptı. Dev geminin parçaladığı teknedeki 1 kişi ölürken 2 kişi ise yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet