Geri Dön
GündemBir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demir ölümden döndü

Bir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demir ölümden döndü

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova 53. son bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde aldığı haberler uçurumun kenarında kalan Demir Yaman, köylülerin tesadüf eseri o yoldan geçmesi sayesinde kurtuldu. Köylüler ağaları bildiği Demir Yaman'ı kurtarırken dün akşam ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisine Behice ve Hünkar arasında yaşanan konuşma damga vurdu. Peki Bir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demir ölümden döndü

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 53. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde uçurumun kenarında kalan Demir'i köylüler kurtardı. Dün akşam ekrana gelen son bölüme damga vuran sahne ise Behice ve Hünkar arasında yaşanan konuşma oldu. Behice, Hünkar'ın sırrını bildiğini kendisine iletirken bu durumdan haberdar olan Fekeli fenalaştı. Peki Bir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 54. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova 54. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacaktır.

 

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet