Geri Dön
GündemBugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?

Bugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?

8 Mart Kadınlar Günü olması nedeniyle gün içinde bazı konular merak konusu oldu. Bugün Kadınlar Günü'nden dolayı bazı yollar trafiğe kapatıldı. Yola çıkacak vatandaşlar ise bugün hangi yollar kapalı veya açık sorusunu araştırmaya başladı. İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapalı? İşte 8 Mart kapatılan güzergahlar...

Bugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?

Son dakika haberleri arasında İstanbul Valiliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri dolayısıyla saat 14.00 itibarıyla bazı yolların kapatılacağını duyurdu. Vatandaşlar ise arayışa geçti. Peki Bugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?

BUGÜN HANGİ YOLLAR KAPALI?

Sıraselviler Caddesi Meşelik Sokak'tan Taksim Meydan istikametine, Taksim Meydan'dan (büfeler önü) İstiklal Caddesi'ne bağlanan yolun trafiğe kapatılacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Refik Saydam Caddesi’nden Asmalı Mescit Caddesi’ne giriş-çıkış, Ensiz Sokak İlk Belediye Caddesi kesişimi, Balo Sokak Turnacıbaşı Caddesi kesişimi, Sadri Alışık Sokak Atıf Yılmaz Caddesi, Yeni Çarşı Caddesi, Kumbaracı Yokuşu, Turnacıbaşı Caddesi, Meşelik Sokak ve Sadri Alışık Sokak'tan İstiklal Caddesi'ne gidiş istikameti, Yeni Çarşı Caddesi İstiklal Caddesi kesişimi İstiklal'e akım verilmeyecek ve Taksim Tünel girişi İstiklal Caddesi'ne giriş trafiğine izin verilmeyecek."

Açıklamada, alternatif güzergahların Gümüşsuyu Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Refik Saydam Caddesi ve Sıraselviler Caddesi olarak belirlendiği bildirildi.

Muğla'da nesli tükenmekte olan Karakulak araç çarpması sonucu öldüMuğla'nın Seydikemer ilçesinde, Türkiye'de sayısı çok az olan ve nesli tükenme tehlikesinde olan 'Karakulak' (Caracal caracal) adıyla bilinen yabani kedi türü, çiftçi Yusuf Siper (30) tarafından ölü bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet