Geri Dön

Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler? Dizinin konusu nedir?

Çatı Katı Aşk dizisi ilk bölümüyle bu akşam başlıyor. Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk 1. bölüm ile yoğun ilgi görecek. Dizinin tanıtımları yayınlanmaya başladığı günden bu güne Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler, dizinin konusu nedir? soruları izleyici tarafından araştırılıyor. İşte dikkat çeken konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Çatı Katı Aşk dizisinin 1. bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler...

Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler? Dizinin konusu nedir?

Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkacak olan Çatı Katı Aşk dizisi ile ilgili araştırmalar sürüyor. Yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak ve büyük izleyici kitlesine hitap edecek olan Çatı Katı Aşk enerji dolu bölümleriyle bu akşam yayınlanmaya başlıyor. Peki Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncuları kimler, dizinin konusu nedir?

ÇATI KATI AŞK OYUNCULARI KİMLER?

Furkan Andıç Ateş Avcı

Ezgi ŞenlerAyşen Yılmaz

Yiğit Kirazcı Demir Yılmaz

Nilay Deniz Yasemin Çetin

Renan Bilek Celal Yılmaz

Tülay Günal Perihan Yılmaz

Bedia Ener Saadet Yılmaz

Pelin Öztekin Süheyla Durmaz

Bülent Seyran Şuayip Durmaz

Burak Tamdoğan Filozof Emin

Ebru Aykaç Gülriz Avcı

ÇATI KATI AŞK KONUSU NEDİR?

Zaten kıt kanaat geçinen Yılmaz Ailesi’nin ekonomik durumu daha da kötüye gitmeden çatı katına hemen yeni bir kiracı bulunması gerekmektedir ama iki kuralları vardır. Çatı katı bekara ve öğrenciye asla kiralanmayacak!

Kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Ateş’le, ailesine destek olmak isteyen Yasemin’in yolları Yılmaz ailesinin çatı katı ilanını görmesiyle kesişir. Aynı anda çatı katına talip olmuşlardır ancak Yılmaz ailesinin koyduğu kural yüzünden ne Yasemin ne de Ateş evin yeni kiracısı olabilir. İlk denemeleri başarısızlıkla sonuçlanınca İstanbul da bulunabilecek en uygun daireyi kaçırmak istemeyen ikili madem kural bize uymuyor öyleyse biz kurala uyarız düşüncesiyle bir ortaklık yapmaya karar verir. Yapılan ortaklık sonucu Yılmaz ailesi yeni kiracılarına kavuşurken iki kader ortağı çıktıkları bu yolculukta Ayşen ve Demir’in de hayatını değiştirecek bir karar verdiklerinden habersizdir.

ÇATI KATI AŞK FRAGMAN

Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tabletBaykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber