Geri Dön
Gündem5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları araştırılıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 149 milyon 518 bin 163 TL. İşte, 5 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 149 milyon 518 bin 163 TL. 5 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-3-21-58-70-82- ve joker:5 oldu.

5 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yani 5 Mayıs tarihinde saat 21.30'da yapıldı. Çekiliş sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunuyor. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, "Şuşa Beyannamesi"ni imzaladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, iki ülke arasında "Şuşa Beyannamesi"ni imzaladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Şuşa'da ortak basın toplantısı düzenledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet