Geri Dön
Gündem5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları araştırılıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 149 milyon 518 bin 163 TL. İşte, 5 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 149 milyon 518 bin 163 TL. 5 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-3-21-58-70-82- ve joker:5 oldu.

5 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yani 5 Mayıs tarihinde saat 21.30'da yapıldı. Çekiliş sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunuyor. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli?Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle yatırım yapacağınız tutarın tasarruf için ayırdığınız tutar olmasına özen gösterin. Çünkü yatırım araçlarının fiyatlarında oluşabilecek geri çekilmeler sonrası yaşayacağınız kayıplardan gündelik hayatınızın çok fazla etkilenmemesi önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet