Geri Dön
GündemÇocuklar Duymasın 77. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Çocuklar Duymasın geçtiğimiz hafta 76. bölümü ile ekrana geldi. Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelmesi bekleniyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmamış olması bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak mı sorusunu akıllara getirdi. Peki Çocuklar Duymasın 77. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta 76. bölümü ile ekrana gelen Çocuklar Duymasın 76. son bölümde Haluk evi ve şehri terk etme kararı almıştı. Meltem ile yollarınbı ayırdıktan sonra kime gideceği kiminle şehri terk edeceği merak edilen Haluk kimi seçecektir.

Bütün bu soruların yanıt bulması bekleniyordu. Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu akşam ekrana gelmesi beklenen dizinin yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenmiyor.

Hakkari'de 449 kg eroin ele geçirildiHakkari'de 449 kg eroin ele geçirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter hesabından açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet