Geri Dön

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Çocuklar Duymasın geçtiğimiz hafta 76. bölümü ile ekrana geldi. Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelmesi bekleniyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmamış olması bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak mı sorusunu akıllara getirdi. Peki Çocuklar Duymasın 77. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta 76. bölümü ile ekrana gelen Çocuklar Duymasın 76. son bölümde Haluk evi ve şehri terk etme kararı almıştı. Meltem ile yollarınbı ayırdıktan sonra kime gideceği kiminle şehri terk edeceği merak edilen Haluk kimi seçecektir.

Bütün bu soruların yanıt bulması bekleniyordu. Çocuklar Duymasın 77. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu akşam ekrana gelmesi beklenen dizinin yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenmiyor.

3 bin yıllık gelenek! Talep yağıyor... Birçok sektör onun peşinde!Erzincan'ın Kemah ilçesindeki tesislerde 3 bin yıllık geleneklerle elde edilen ve Evliya Çelebi'nin övgüyle bahsettiği "Kemah tuzu"nun üretimi, hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyretmesinin etkisiyle arttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber