Geri Dön

Çukur 30. bölümden ilk sahne yayınlandı! Yamaç nasıl kurtulacak?

Çukur 29. son bölümü ile dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Yamaç ve adamları tehlikenin tam ortasında kalıyor. Nasıl kurtulacaklar merak konusu. Çukur 30. bölümden ilk sahnenin fragmanı yayınlandı.

Çukur 30. bölümden ilk sahne yayınlandı! Yamaç nasıl kurtulacak?

SHOW TV'nin sevilen dizisi Çukur yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölümünden ilk sahne de izleyici ile buluştu...

ÇUKUR 30. BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Çukur'un 30. Bölümünden İlk Sahne Yayında! Kahveye gelen silahlı adamların “Ara oğlunu biz çok bekledik!” diyerek İdris’i tehdit ettiği tanıtımda o sırada kahvede olan Vartolu eli silahlı adamlarla karşılaşıyor. İdris’in Vartolu için “Benim oğlanlardan biri!” dediği anlar dikkat çekerken, Vartolu olan biteni anlamaya çalışıyor.

ÇUKUR 30. BÖLÜM İLK FRAGMAN

ÇUKUR 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim’in Cemil’i öldürmesi Çukur’da var olan büyük gerçeklere bir yenisini ekler. Selim’in bu hayati hatasının bedelini ödeyip ödemeyeceği merakla beklenirken Koçovalı Ailesi’nde herkes düğünün ani iptaliyle derinden sarsılır.

Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yaratır. Sezon finaline beş bölüm kala Çukur’un tüm sakinleri yeniden büyük yüzleşmeler yaşarken Yamaç ve adamlarının silah deposuyla ilgili yaptıkları hamle onları tehlikeli bir sürprizin içine sürükleyecek

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber