Geri Dön

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 2. sezon 2. bölüm nefes kesen sahne

SHOW TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, 2. sezonuna muhteşem bir bölümle başladı. Yamaç'ın kurtaran ismin büyük heyecan yarattığı Çukur'un 2. sezon 2. bölümünden ilk sahne de yayınlandı. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 2. sezon 2. bölüm nefes kesen sahne

Çukur yeni fragman izleyenleri meraklandırdı. SHOW TV'nin ilgi gören dizisi Çukur yeni bölümü nefes kesecek. Yeni sezona hızlı başlayan Çukur'da heyecan dorukta. İşte Çukur 35. yeni bölüm fragman...

Çukur yeni bölümü ile 24 Eylül Pazartesi akşamı SHOW TV'de olacak.

İki kardeşin karşı karşıya geldiği heyecan dolu sahnede Yamaç, Cumali’nin tehlikeli yanıyla yüzleşiyor. Kendisini durdurmaya çalışan Yamaç’ın yakasına yapışan Cumali’nin "İntikam için! On bir sene önce benim evime saldırdılar, sen daha bebeydin! Hepsini indirdim, patronlarını indirdim, emri vereni indirdim, ağa babalarını indirdim, dedelerini, amcalarını, çocuklarını indirdim. Benim adım Cumali Koçovalı, ben intikamımı alırım!” sözleriyle gerilim doruk noktasına çıkarken, ağabeyinin hiç tanımadığı yüzüyle karşılaşan Yamaç’ın nasıl karşılık vereceği merakla bekleniyor.

ÇUKUR 2. SEZON 2. BÖLÜM İLK FRAGMAN


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Dünyaca Ünlü Aktör Aamir Khan Niğde’de1994 ABD yapımı Forrest Gump filminin uyarlaması olan "Laal Singh Chaddha" filmini koronavirüs salgını nedeniyle Hindistan’da yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde'de yer baktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber