Geri Dön
GündemDenizde kayboldu, cesedi karşı kıyıya vurdu

Denizde kayboldu, cesedi karşı kıyıya vurdu

 Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, serinlemek için girdiği denizde boğulan Yusuf Erdevir'in (19) cansız bedeni, karşı kıyıya vurdu.

Denizde kayboldu, cesedi karşı kıyıya vurdu

Kahramanmaraş'tan çalışmak için Zonguldak'ın Ereğli ilçesine gelen Yusuf Erdevir ve Ali Karaosmanoğlu (19), dün akşam Mevrealtı mevkisinde sahile gitti. Denize giren Erdevir'in bir süre sonra çırpındığını gören Karaosmanoğlu da suya atladı. Bu kez 2 genç de denizde batıp çıkmaya başladı. Bunun üzerine çevredekiler, yardıma koştu. Karaosmanoğlu kurtarılırken, Erdevir suda kayboldu. Ali Karaosmanoğlu, hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı.

Sahil Güvenlik ve Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, denizde Yusuf Erdevir için arama çalışması başlattı. Erdevir'in, bu sabah, cansız bedeninin karşı kıyıya vurduğu ortaya çıktı. Cesedi gören Ereğli Belediyesi Sevgi Plajı tesislerindeki güvenlik görevlisi, polise haber verdi. Savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Erdevir'in cansız bedeni, morga götürüldü. Acı haberi alarak, gelen Yusuf Erdevir’in yakınları ise sinir krizi geçirdi. 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Doçentlik belgesi sahte çıkan öğretim üyesi tutuklandıAksaray Üniversitesi'nde (ASÜ) doçentlik belgesi sahte olduğu anlaşılan ve hukuki süreç başlatılan öğretim üyesi tutuklandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler