Geri Dön

En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. AFAD'dan alınan bilgiye göre Marmara Denizi Armutlu açıklarında deprem meydana geldi. Peki, kaç şiddetinde oldu deprem? İşte 20 Kasım 2020 son depremler.

En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. İşte son depremler listesi.

SON DEPREMLER 2020

Gelen son dakika haberine göre saat 07.20 sıralarında merkez üssü Marmara Denizi, Gemlik Körfezi, Armutlu açıkları olan bir deprem meydana geldi. AFAD Deprem Dairesi'nden alınan bilgiye göre, 3.5 büyüklüğündeki deprem 7.21 km derinlikte gerçekleşti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet