Geri Dön
GündemEn son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli

En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. AFAD'dan alınan bilgiye göre Marmara Denizi Armutlu açıklarında deprem meydana geldi. Peki, kaç şiddetinde oldu deprem? İşte 20 Kasım 2020 son depremler.

En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Son dakika depremler listesi AFAD - Kandilli

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. İşte son depremler listesi.

SON DEPREMLER 2020

Gelen son dakika haberine göre saat 07.20 sıralarında merkez üssü Marmara Denizi, Gemlik Körfezi, Armutlu açıkları olan bir deprem meydana geldi. AFAD Deprem Dairesi'nden alınan bilgiye göre, 3.5 büyüklüğündeki deprem 7.21 km derinlikte gerçekleşti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Maraş, KKTC’nin itici gücü"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ta Maraş’ın açılmasının ekonomi ve turizm açısından KKTC’ye faydaları olacağını belirterek, "Maraş KKTC’nin bir itici gücü olarak orada duruyor.” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler