Geri Dön
GündemDyson Lin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Dyson Lin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Türkiye bir süredir Tayvanlı Dyson Lin'i konuşuyor. Yaptığı deprem tahminleri doğru çıkan Lin'in hakkındaki bilgiler de bu vesileyle merak konusu olmuş durumda... İşte "Dyson Lin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?" sorusunun cevabı...

Dyson Lin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

 

Dyson Lin geçen günlerde meydana gelen Manisa ve Balıkesir depremini tahmin etmişti. Dün ise Doğu Anadolu bölgesi hakkında yorumlarda bulundu ve Elazığ depremi patlak verdi. Lin paylaşımlarına devam ederken hakkındaki bilglier merak edilmeye başlandı.

DYSON LIN KİMDİR?

Dyson Lin hakkıda detaylı bir bilgi yok. Fakat sosyal medyadan bazı kullanıcılar, onun bir uzman olmadığını, hatta sahtekârlığı nedeniyle ülkesinde 6.000 dolara kadar para cezası aldığını söylüyor. Kendisinin CEO’su olduğunu söylediği kurumun da Ticaret Bakanlığı’nın kendi arama motorunda araştırıldığında herhangi bir sonuç vermediği bilgisine ulaşıldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresi uzatıldıTürk Silahlı Kuvvetlerin'in (TSK), Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlara katılımına ilişkin verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler