Geri Dön
GündemE-Okul kapandı mı? E-okul öğrenci girişi ne zaman kapanacak?

E-Okul kapandı mı? E-okul öğrenci girişi ne zaman kapanacak?

Okulların kapanmasına kısa bir süre kala binlerce öğrenci karnelerinde görecekleri notları sorgulamaya devam ediyor. Milyonlarca öğrencinin karne heyecanı yaşayacağı 17 Ocak Cuma günü okullar 15 tatile girecek. E-okul üzerinden öğretmenlerin not girişinin tamamlanmasının ardından zaman zaman öğrenciler e-okul'a girmekte zorlanıyor. Peki E-okul kapandı mı?

E-Okul kapandı mı? E-okul öğrenci girişi ne zaman kapanacak?

E-okul üzerinden öğrenci ve veliler karne notlarını sorgulaya devam ediyor. Öğretmenler tarafından sisteme not girişlerinin tamamlanmasının ardından milyonlarca öğrenci e-okul platformu üzerinden sınav ve devamsızlık durumlarını sorgulamaya devam ediyor. Milyonlarca öğrencinin karne notlarına ilişkin son detayları öğrenmek için araştırmalarını sıklaştırdığı e-okul platformunda zaman zaman yaşanan yoğunluk nedeniyle öğrenciler sisteme girmekte zorluk yaşıyor. Peki E-okul öğrenci girişi kapandı mı?

E-OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ KAPANDI MI?

E-okul öğrenci girişi kapanmadı fakat karnelerin alınmasına kısa bir süre kalması nedeniyle yaşanan yoğunluk nedeniyle öğrenci ve veliler zaman zaman sisteme girmekte oldukça zorlanıyor. E-okul öğrenci ve VBS giriş ekranı yaşanan yoğunluğu hesaba katmazsak hiçbir zaman kapanmıyor.

E - OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

e - Okul VBS girişi yapmak isteyen öğrenci veya veliler, öğrencinin T.C. kimlik numarası ve öğrencinin okul numarasıyla birlikte yazılı ve sözlü notlarını kolaylıkla öğrenebilir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Hatay'da polyester imalathanesinde çıkan yangın söndürüldüHatay'ın İskenderun ilçesinde polyester imalathanesinde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler