Geri Dön

Ferhat İle Şirin 4. bölümde Ferhat annesine bulmaya bir adım daha yaklaşıyor! Ferhat İle Şirin dizisi nerede çekiliyor?

Ferhat İle Şirin dizisi 4. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları TV ekranında izleyici ile buluşan Ferhat İle Şirin dizisinde Şirin'in Yiğit'le evleneceğini öğrenen Ferhat bu duruma engel olmak ister. Banu her geçen gün Ferhat'a bir kat daha bağlanmaya devam eder. Banu dağ evinde verdiği yemekte Ferhat'ın sevgilisi olduğunu herkese açıklar! Peki Ferhat İle Şirin dizisi nerede çekiliyor?

Ferhat İle Şirin 4. bölümde Ferhat annesine bulmaya bir adım daha yaklaşıyor! Ferhat İle Şirin dizisi nerede çekiliyor?

Ferhat İle Şirin dizisi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 4. bölüm ile ekrana gelecek olan Ferhat İle Şirin dizisinde Şirin'in Yiğit ile evleneceğini öğrenen Ferhat bu evliliğe engel olmak ister. Öte yandan Banu ve Ferhat arasında yaşananlar ikiliyi bir çıkmaza gibi görünse de Banu, Ferhat için tüm zorluklara göüğüs germeye herkesin karşısında durmaya gücü yeteceğini Ferhat'a iletir. Dağ evinde Banu tarafından arkadaşlarına verilen yemekte Banu, Ferhat'ın erkek arkadaşı olduğunu açıklar. Şirin tüm bunlar yaşanırken Ferhat'ın neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışır. Annesini bulmaya bir adım daha yaklaşan Ferhat büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır.

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCU KADROSU

Banu (Cansu Dere)

Ferhat (Tolga Sarıtaş)

Şirin (Leyla Tanlar)

Hüsrev (Yıldıray Şahinler)

Sadık (Ushan Çakır)

Hayriye (Işıl Yücesoy)

Salim (Şehsuvar Aktaş)

Şehnaz (Emel Çölgeçen)

Yiğit (Alican Barlas)

Sıla (Niha Gür)

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ 4. BÖLÜM FRAGMANI

FERHAT İLE ŞİRİN KONUSU

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür.
Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.

FERHAT İLE ŞİRİN 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

FERHAT İLE ŞİRİN NEREDE ÇEKİLİYOR? KARALI KÖŞK NEREDE?

Ferhat ile Şirin'İn çekildiği yer olan Karalı Köşk, daha önce İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği Boranlar Konağı ile aynı yer. Dizilerde kullanılmak üzere bir fabrikanın içerisinde tasarlanan bu köşk, birçok filmin çekildiği Beykoz Kundura Fabrikası içerisinde yer alıyor.

Bu dizi için 5 ay restore edilen bu konak haricinde antikacı ise kapalıçarşıda bulunmaktadır.

 

Son dakika: Seyreltilmiş ve aşamalı eğitim nedir?Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimin hangi tarihte başlayacağını açıkladı. Bakan aynı zamanda seyreltilmiş ve aşamalı geçiş olacağını duyurdu. Peki, okullarda seyreltilmiş ve aşamalı eğitim nedir? Öğrencileri, öğretmenleri ve velileri bu süreçte neler bekliyor? Duygu Ayaz Bayram'ın özel haberi...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber