Geri Dön

Galataport nerede? Survivor finali Galataport'ta yapılıyor!

Galataport ile ilgili son günlerde araştırmalar hız kazandı. Survivor'ın yarı finali İstanbul'da Galataport'ta yapıldı ve SMS oylaması sonucu finale çıkan isimler Barış ve Cemal Can oldu. Bu akşam ise Survivor'un şampiyonu Galataport'ta yapılacak canlı yayında belli olacak. İşte Galataport'un konu ile ilgili bilgiler...

Galataport nerede? Survivor finali Galataport'ta yapılıyor!

Survivor'da şampiyonun belli olmasına kısa bir süre kaldı. Bugün Barış ve Cemal Can arasında birincilik rekabeti yaşanacak. Survivor'ın yarı finali dün İstanbul Galataport'ta gerçekleştirildi. Bugün ise final heyecanı yine Galataport'ta yaşanacak. Peki Galataport nerede?

GALATAPORT NEREDE?

Galataport, Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesi.

GALATAPORT'A NASIL GİDİLİR?

Terminal alanı için üç ayrı araç girişi inşa edilecek. Doğudaki ve batıdaki kapılar ana giriş-çıkış hizmetleri verirken, kuzeydekinin vale amaçlı kullanılması hedefleniyor.

SURVİVOR FİNALİSTLERİ KİMLER?

Survivor finaline çıkan iki isim Barış ve Cemal Can oldu.

 

Türkiye ve Azerbaycan'ın geniş kapsamlı ortak askeri tatbikatı sürüyorGelen son dakika haberine göre; Türkiye ve Azerbaycan hava ve kara kuvvetlerinin Azerbaycan'daki kapsamlı ortak askeri tatbikatı sürüyor. Tatbikat kapsamında araziye çıkan tank ve zırhlı araçlar çeşitli görevler icra ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber