Geri Dön
GündemGizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem Birdan aslen nereli?

Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem Birdan aslen nereli?

Survivor Gönüllüler takımında yarışan isimler arasında yer alan Gizem Birdan kimdir sorusu izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor'a sonradan katılan isimler arasında yer alan Gizem Birdan hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Gizem Birdan kimdir?

Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem Birdan aslen nereli?

Survivor Gizem Birdan kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor'ı izleyen izleyiciler tarafından Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Gizem Birdan kimdir?

GİZEM BİRDAN KİMDİR?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

İstanbul'da bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldüİstanbul Esenler'de akşam saatlerinde bir kadın, Mahmutbey Yolu üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan kadın yere yığılırken, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise olay yerinden kaçtı. Kendi imkanlarınla cadde kenarına kadar gelerek yardım isteyen kadın kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayı gerçekleştirenleri yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet