Geri Dön
GündemGökhan Yüksel kimdir?

Gökhan Yüksel kimdir?

Gökhan Yüksel, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre CHP Kartal Belediye Başkanı oldu. 1987 yılında Kartal’da doğan Yüksel, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Peki Gökhan Yüksel kimdir?

Gökhan Yüksel kimdir?

Gökhan Yüksel, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara CHP Kartal Belediye Başkanı oldu. 1987 yılında Kartal’da dünyaya gelen Yüksel, Celal Bayar Üniversitesi’ni bitirdi. Peki halen Gökhan Yüksel kimdir?

GÖKHAN YÜKSEL KİMDİR?

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel 18 Haziran 1987’de Kartal’da doğdu. Eğitim hayatına Kartal’da başlayan Gökhan Yüksel, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdi. Yüksek Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası ve Borsa konusunda tamamladı. Halen Aston Üniversitesi’nde İşletme Doktorası ve Yerel Yönetimlerde Ekonomi ve Bütçe konularında tez çalışması yapıyor.

2014 yerel seçimlerinde CHP’den Meclis Üyesi oldu. Kartal Belediyesi’nde Sosyal Yardım Komisyonu Başkanlığı, Encümen Üyeliği ve Encümen Başkanlığı görevlerini üstlendi. 2016 ve 2018 yılları arasında iki yıl Kartal Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

Halen, İBB Meclis Üyesi olarak görev yapan Gökhan Yüksel, genç yaşta birçok üst düzey görevi başarıyla yerine getirerek, deneyim ve tecrübe kazandı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Siber dolandırıcıların oyununa gelmeyinNeredeyse her gün telefonumuza bilmediğimiz numaralardan mesajlar geliyor. Kendilerini banka ya da bilinen bir kurumun adıyla tanıtarak gönderdikleri linke tıklamamızı istiyorlar. İşte bu noktada siber dolandırıcılarının oyununa geliyoruz.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler