Geri Dön

Güneş plajını yosunlar bastı

İstanbul Florya'da bulunan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) sorumluluk alanında olan Güneş Plajının bir kısmını yosunlar kapladı. Keskin bir koku da etrafa yayan yosunların oluşturduğu çirkin görüntü drone ile havadan görüntülendi.

Güneş plajını yosunlar bastı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) sorumluluk alanında olan ve ücretli olarak içeriye giriş yapılan Florya'daki Güneş Plajı'nın bir kısmını yosunlar kapladı.

Yosunlar nedeniyle çevrede keskin bir koku da duyulurken, çirkin bir tablo ortaya çıktı.

Yosunların bastığı Güneş Plajı önceki gün sezona açılırken yosunların bastığı alanda insanların bulunmadığı görüldü.

Paralı olarak giriş yapılan plajda tarife ise tam giriş ücreti 25 lira olarak belirlendi.

Yosunların bastığı plaj kıyısı drone ile havadan görüntülendi.

Altın rekor kırıyor! Yatırımcılar külçe altına yöneliyor!Altın fiyatları saat başı rekor kırıyor. Türkiye'deki birçok kuyumcu ise bu nedenle tarihi gün yaşıyor. Adana Kuyumcular Odası Başkanı Oğuz Başman, geçtiğimiz 5 ay içinde altın fiyatlarındaki 3 ayrı rekorun ardından büyük ölçekli yatırımcıların kiloluk külçe altına yöneldiğini kaydetti. Başman, altının gram fiyatının bu seyirde 500 lirayı görebileceğini kaydetti. Bilecikli kuyumcu esnafı İbrahim Rafet Sünetci, son dönemde her gün rekor tazeleyen altın satışlarının her geçen gün arttığını, altına talep artınca kuyumcuların altını yok satmaya başladığını anlatarak, "Darphane talebe yetişemiyor" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber