Geri Dön
GündemGüvercin 5. son bölümde Zülüf, Kenan'ı vurdu! Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı...

Güvercin 5. son bölümde Zülüf, Kenan'ı vurdu! Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı...

Star TV'nin kısa sürede büyük bir ilgi gören yeni dizisi Güvercin, 5. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Hatırı sayılır bir izlenmeye sahip olan dizinin son bölümüne Zülüf'ün yanlışlıkla Kenan'ı vurması damga vurdu. Peki şimdiden merakla araştırılan Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Güvercin 5. son bölümde Zülüf, Kenan'ı vurdu! Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı...

GÜVERCİN 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ökkeş cezaevinden çıkmış, konağa geri dönmüştür. Zülüf on beş yıl önce cinayet mahalinde gördüğü silahın aynısını Kenan’ın odasında görünce aklı karışmıştır. Kenan’dan bu silahın onda ne işi olduğunu açıklamasını isterken yanlışlıkla Kenan’ı vurmuştur. Ökkeş, ağabeyine karşı hala öfkelirdir. Kendisini polise nasıl teslim ettiyse Zülüf’ü de teslim etmesini ister. Bu olay Kevsa, Celil ve Ökkeş için Zülüf’ün konağa intikam için geldiği tezini savunmaları için bulunmaz fırsat olur. Kenan’sa Zülüf’ün barış için konağa döndüğünü düşünürken, bu olayla bir hayal kırıklığı yaşar. Ancak Zülüf’ün ısrarla babasının katil olmadığını söylemesi onun da kafasını karıştırmaya başlayacaktır.

GÜVERCİN 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kağıthane'de istinat duvarı çöktü! Minibüs mahsur kaldıİstanbul Kağıthane'de, temel kazma çalışmaları yapılan inşaatta toprak kayması sonucu istinat duvarı çöktü. Bina önüne park edilmiş bir minibüs ise çökme nedeniyle sokağın daralması yüzünden mahsur kaldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler