Geri Dön
GündemHafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, 30-31 Mayıs yasak var mı? Türkiye geneli Cumartesi Pazar Sokağa çıkma yasağı olacak mı, yasak hangi tarihte bitecek?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, 30-31 Mayıs yasak var mı? Türkiye geneli Cumartesi Pazar Sokağa çıkma yasağı olacak mı, yasak hangi tarihte bitecek?

Tüm dünyayı esir alan Koronavirüs tebdirleri nedeniyle bir süredir sokağa çıkma yasağı uygulanan şehirlerimizde yaşayan vatandaşlarımız, yasakların ne zaman sona ereceğine dair araştırmalar yapıyor. Konuyla ilgili olarak en çok merak edilen konu hafta sonu yasak olup olmayacağı. İşte merakla araştırılan durumlarla ilgili son gelişmeler...

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, 30-31 Mayıs yasak var mı? Türkiye geneli Cumartesi Pazar Sokağa çıkma yasağı olacak mı, yasak hangi tarihte bitecek?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? sorusu, bayram sonrası için araştırılmaya başlandı. 4 gün 81 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağı sonrasında, kısıtlamaların devam edip etmeyeceği resmi açıklamalar kapsamında araştırılıyor. Normalleşme süreciyle ilgili daha önce gündeme gelen açıklamalarda haziran ayı işaret edilmişti. Peki, bayram sonrasında sokağa çıkma yasağı kalkacak mı? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

BU SONRA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALKACAK MI?

Son dakika haberine göre Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağı, bu cumartesi ve pazar günü de 15 ilde devam edecek. Ancak gelecek haftalarda bu yasağa son verilecek. (Hürriyet)

Bursa'da feci kaza! Zeytinliğe yuvarlandı, aracın camından fırladıBursa'nın Gemlik ilçesinde, kontrolden çıkıp zeytinliğe yuvarlanan hafif ticari aracın sürücüsü Polat Can Y., yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet