Geri Dön
GündemHatırla Gönül 13. final bölümü fragmanı yayınlandı - İzle

Hatırla Gönül 13. final bölümü fragmanı yayınlandı - İzle

Star’da her Pazar ekrana gelen; başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı Hatırla Gönül bu hafta final bölümü ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Hatırla Gönül 13. final bölümü fragmanı yayınlandı.

Hatırla Gönül 13. final bölümü fragmanı yayınlandı - İzle

Most Production'ın yapımcılığını üstlendiği dizi, Hatırla Gönül final yapıyor. Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı Hatırla Gönül, son dönemde reytinglerinde ciddi bir düşme yaşanan dizi final kararı aldı. Hatırla Gönül, 10 Ocak 2016'da ekrana gelecek olan 13. bölümüyle izleyiciye veda edecek.

Güçlü kadrosu ve hikâyesiyle dizinin ilgiyle izlenmesi bekleniyordu. Ancak beklendiği gibi olmadı. Hatırla Gönül reyting kurbanı oldu. Son dönemde reytinglerin hızla düşmesi ile dizide final kararı alındı.

HATIRLA GÖNÜL 13. FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANITutkulu bir aşk ve intikam hikayesini konu alan Hatırla Gönül dizisi son bölümünde, Tekin ve Gönül onları kovalayan katilden kaçarken Yusuf da Gönül’ü kurtarmak için peşlerindedir. Ancak yaptığı seçimler yüzünden Gönül’e yardım etmeye çalışırken iki ateş arasında kalır. Geçmişini hatırlamaya devam eden Gönül kendisine oynanan oyunun hesabını sormak için hazırlık yapar. Tekin tüm ittifakları bozarken İlknur’un ölümündeki sır açığa çıkar.

HATIRLA GÖNÜL'ÜN HİKAYESİ

Dizide, üzerinden yıllar geçen ve küllenen bir aşkın yeniden filizlenmesi ve açığa çıkması işleniyor. Gönül okul hayatı boyunca başarılı bir öğrencilik yaşamış ve ameliyat hemşiresi olmuştur. Hayatına girip çıkan iki erkek arasında seçim yapmak durumunda kalan Gönül’ü zor bir karar beklemektedir. Hatırla Gönül, yetimhanede büyüyen Gönül’ün hayatı ve aşklarını konu almaktadır.

HATIRLA GÖNÜL BAŞROL OYUNCULARI

Gökçe Bahadır Kimdir?

Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da doğdu.

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Aramızda kalsın gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Digiturk'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Şu aralar Hatırla Gönül dizisinin başrol karakterini canlandırmaktadır.

Engin Öztürk Kimdir?

Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir'de doğdu.

Eskişehir'de büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankara'ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Yolunda ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır.