Geri Dön
GündemHer Yerde Sen yeni bölüm ne zaman? Hangi gün yayınlanacak?

Her Yerde Sen yeni bölüm ne zaman? Hangi gün yayınlanacak?

Her Yerde Sen 19. bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen dizi bu akşam yayınlanmayacak. Yeni bölümleri ile yeni gününde ekrana gelecek olan Her Yerde Sen izleyicisi heyecanla 19. bölümü bekliyor. Peki, Her Yerde Sen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Her Yerde Sen yeni bölüm ne zaman? Hangi gün yayınlanacak?

FOX TV'nin sevilen dizisi Her Yerde Sen yeni bölüm için geri sayım başladı. Bu akşam ekrana gelmesi beklenen Her Yerde Sen'in yayın günü değişti.

HER YERDE SEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Cuma akşamları ekrana gelen dizi artık cumartesi günleri yayınlanacak. 19. bölümü ile ekrana gelecek olan Her Yerde Sen 26 Ekim Cumartesi akşamı izleyici ile buluşacak.

HER YERDE SEN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selin keşfettiği sırrın buzdağının görünen kısmı olduğunu farkedince darmadağın olur. Öğrendiklerinin altında ezilmemeye ve çatışan duygularıyla başetmeye çalışan Selin kimi zaman öfkesine kimi zaman aşkına sığınır. Demir Selin’i kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapar. Eylül ise Selin’le yüzleşecek ve tehlikeli bir hamle ile Artemim’i kurtarmayı deneyecektir.

HER YERDE SEN 19. BÖLÜM FRAGMANI - 2

HER YERDE SEN 19. BÖLÜM FRAGMANI

İzmir'de ele geçirildi! Piyasa değeri 1 milyon liraİzmir'in Karabağlar ilçesindeki bir evin çatı katında, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olduğu değerlendirilen, gümrük kaçağı 3 bin 810 cep telefonu, bataryalar ve şarj aletleri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet