Geri Dön
GündemInstagram çöktü mü, neden açılmıyor? Instagram'a neden giriş yapılamıyor?

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Instagram'a neden giriş yapılamıyor?

Instagram giriş sorunu hakkında son dakika haberleri araştırılıyor. Popüler sosyal paylaşım sitesi Instagram çöktü mü araması yapılıyor. Kullanıcılar bir süredir uygulamaya girişte problem yaşıyor. Instagram giriş sorunu neden olur merak edenler arama yapmaya başladı. Peki, Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor?

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Instagram'a neden giriş yapılamıyor?

Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram 9 Nisan günü giriş sorunu ile kullanıcılarını karşıladı. Uygulamaya girişte sorun yaşayan kullanıcılar Instagram'a ne oldu sorusunu yöneltiyor. Peki, Instagram neden açılmıyor, sorun nedir? İşte, detaylar...

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

En çok kullanılan ve kullanıcısı olan sosyal paylaşım sitesi Instagram'a giriş sorunu yaşanıyor. 9 Nisan günü sayısız kullanıcı Instagram'a girişte sıkıntı olduğu için çöktüğünü düşündü. Konu hakkında resmi bir açıklama yok ancak uygulamaya bir süredir giriş sorunu bulunuyordu. Downdetector'e göre 00:00 sıralarında uygulamaya erişimde problemeler yaşandı.

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor Instagrama neden giriş yapılamıyor

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet