Gündem İstanbul'da Büyük Filistin Mitingi! Türkiye’nin dört bir yanından katılım

İstanbul'da Büyük Filistin Mitingi! Türkiye’nin dört bir yanından katılım

23.10.2023 - 14:56 | Son Güncellenme:

 AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’nda 'Büyük Filistin Mitingi' gerçekleştireceklerini duyurdu.

İstanbulda Büyük Filistin Mitingi Türkiye’nin dört bir yanından katılım

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından 28 Ekim Cumartesi günü 'Büyük Filistin Mitingi' yapılacak. Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.

Haberin Devamı

 AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’nda 'Büyük Filistin Mitingi' gerçekleştireceklerini duyurdu. Özgür Filistin davasına destek olmak amacıyla gerçekleştirilecek büyük mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması öngörülüyor.

CUMHUR İTTİFAKI LİDERLERİ KATILACAK

Mitinge ayrıca, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın da katılmaları bekleniyor.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAN KATILIM

Medya, spor, sanat, iş dünyası ile Filistin Diyasporasından çok sayıda ismin katılacağı mitinge, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından da katılım bekleniyor. 

Yazarlar