Geri Dön
GündemJandarma subay alımı başvuru ekranı 2021: 550 Jandarma subay alımı başvuruları nasıl yapılır ve ne zaman bitiyor?

Jandarma subay alımı başvuru ekranı 2021: 550 Jandarma subay alımı başvuruları nasıl yapılır ve ne zaman bitiyor?

Jandarma subay alımı başvuruları devam ediyor. 17 Şubat tarihinde başlayan başvurular 7 Mart tarihine kadar devam edecek. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına 27'si erkek, 3'ü kadın olmak üzere 30 muvazzaf subay, 446'sı erkek, 74'ü kadın olmak üzere 520 sözleşmeli subay alınacak. Peki jandarma subay alımı başvuruları nasıl yapılır?

Jandarma subay alımı başvuru ekranı 2021: 550 Jandarma subay alımı başvuruları nasıl yapılır ve ne zaman bitiyor?

Jandarma subay alımı başvuruları ile ilgili detaylar merakla ediliyor. Jandarma alımı başvuruları 17 Şubat-7 Mart tarihleri arasında yapılacak. 550 muvazzaf ve sözleşmeli subay alımıyla ilgili detaylar haberde yer alıyor. Peki jandarma subay alımı başvuruları nasıl yapılır?

JANDARMA SUBAY ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Başvurular sadece "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla gerçekleştirilecek. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

Temine ilişkin detaylara "www.jandarma.gov.tr", "www.sg.gov.tr", "www.jsga.edu.tr" adreslerinde yer alan "2021 Yılı Jandarma Genel Komutanlığı Muvazzaf/Sözleşmeli Subay Başvuru Kılavuzu"ndan ulaşılabilecek.

JANDARMA SUBAY ALIMI BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet