Geri Dön

Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni sezonda TV8'e transfer olan sevilen dizi Jet Sosyete, 2. sezon 1. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin yeni sezonda ilk sürprizi Ozan Güven'in diziye katılması oldu. İşte Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı...

Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Çarşamba akşamları yayınlanacak olan Jet Sosyete, 2. sezon 1. yeni bölümüyle yine izleyenleri kırdı geçirdi. Sevilen dizinin yeni bölümüne dizinin bu sezonki ilk sürpriz olan Levent Çıkrıkçıoğlu (Ozan Güven) damga vurdu. İşte Jet Sosyete 2. sezon 2. yeni bölüm fragmanı...

JET SOSYETE 2. SEZON 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alara ve İlayda’nın babası Levent Çıkrıkçıoğlu (Ozan Güven,) Alara ile gittiği Karadeniz gezisinden kızların manevi ablası Kumsal ile birlikte döner. 10 yıl önce zor kurtuldukları Kumsal’ın eve tekrar dönmesi ile kızların hayatı karışır.

Levent Çıkrıkçıoğlu’nun gelişi, Özpamuk Ailesi’nin tatilini yarıda kesip dönmelerine sebep olacaktır.

Ofis çalışanlarının tatil rehavetiyle karşılaşan Levent, Cengiz’e zor zamanlar yaşatacaktır.

Yaz başında İlayda ile olan düğününden kaçan Ozan, Melike ile gizli gizli görüşmektedir. Fakat Ozan’ın yasak olan her şeye zaafı İlayda’nın da ona yasak olmasıyla tekrar ona ilgi duymasına sebep olacaktır.

Ofiste yeni çalışmaya başlayan Nazlı’nın da Ozan’a yasak olması, işleri iyice karıştıracaktır.

Şennur’un, Talip ve Yıldız’a ev almak için kredi almak istemesi ama kefil olarak Yaşar’ı seçmesi, Yaşar’ın kefillik fobisiyle birlikte ilginç sonuçlar doğuracaktır.

JET SOSYETE YENİ SEZON 2 SEZON 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Merkez Bankası’ndan rekor kar! 3 yılda 10 kat arttıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) son üç yıldaki performansı ortaya çıktı. 2000-2017 yıllarını kapsayan dönemde Merkez Bankası'nın yıllık ortalama vergi öncesi kârı 5 milyar TL seviyesinde gerçekleşirken, Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanı olarak görev yaptığı 2018-2020 dönemini kapsayan son 3 yılda yıllık ortalama kâr 10 katına çıkarak 54 milyar TL seviyesine yükseldi. Merkez Bankası'nın 128 milyar doları buhar mı oldu? Bu mümkün mü? CNN Türk canlı yayınına katılan ekonomi uzmanları İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sefer Şener ve Stratejist Cüneyt Paksoy böyle bir buharlaşmanın neden mümkün olmadığını anlattılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet