Geri Dön

Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV8 ekranında yayınlanan Jet Sosyete dizisi 2. sezon 7. yeni bölümüyle yine bir kahkaha tufanına sahne oldu. Yaşar'ın kurduğu Whatsapp grubu ile şirket içinde büyük popülerlik kazanması izleyenlere oldukça keyifli anlar yaşattı. Peki Jet Sosyete 2. sezon 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV8'in büyük beğeni toplayan dizisi Jet Sosyete 2. sezon 7. yeni bölümüyle oldukça komik bir bölümü daha geride bıraktı ve gözler yeni bölüme çevrildi. Sevilen dizi Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE 2. SEZON 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.

Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır. Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.

Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer.

JET SOSYETE 2. SEZON 7. BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 2. SEZON 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile video konferans aracılığıyla görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Türkiye-Fransa iş birliğinin çok ciddi bir potansiyeli olduğuna inandığını dile getirdi. Erdoğan, "Avrupa'dan Kafkaslara, Orta Doğu ve Afrika'ya uzanan geniş coğrafyada güvenlik, istikrar ve barış çabalarına önemli katkılar sağlayabiliriz" sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet