Geri Dön

Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 69. son bölümde Enver...

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alan Kadın 69. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Enver’in dikkatsizliği yüzünden çıkan yangın damga vurdu. Peki merakla araştırılan Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 69. son bölümde Enver...

KADIN 69. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Enver’in dikkatsizliği yüzünden çıkan yangında ev kül olmuştur. Haberi alan herkes ise büyük bir şok içindedir. Bu olaydan en çok etkilenen de şüphesiz Şirin olmuştur. Şirin’in çocuklara Arif’in hapishanede olduğunu söylemesi işleri iyice karıştırır. Bahar’ın bunu öğrenmesi de çok uzun sürmez. Şirin’e bunun için hesap soran Bahar, Şirin’den beklemediği bir tepki alacaktır. Bu tepkiden sonra Bahar, Şirin’in değişmeyeceğini anlayacak mı? Yoksa hala ona inanmaya devam mı edecek? DNA testi yaptıran Emre’nin test sonucundan sonra Arda’nın babası olmadığını öğrenmesi ise Ceyda’yı darmadağın etmiştir. Teste anlam veremeyen Ceyda, Bahar’ın yardımıyla tekrar test yaptırmaya karar verir. Bunda başarılı olan Ceyda ve Bahar’ı ise Jale’den gelecek şok bir haber bekliyordur. Arda gerçekten Emre’nin oğlu mu? Yoksa Ceyda yanılmış olabilir mi?

KADIN 70. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Corona virüse yakalanan İngiltere Başbakanı Johnson hastaneye kaldırıldıCorona virüse yakalanan İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber