Geri Dön
GündemKargolar saat kaça kadar açık? Kargo şirketleri hafta sonu çalışıyor mu?

Kargolar saat kaça kadar açık? Kargo şirketleri hafta sonu çalışıyor mu?

Kargo şirketleri saat kaça kadar çalışıyor? Vatandaşlar kargo işlemlerini halletmek için, kargo şirketlerinin saat kaça kadar açık olduğunu araştırıyor. Peki kargolar hafta sonları çalışıyor mu?

Kargolar saat kaça kadar açık? Kargo şirketleri hafta sonu çalışıyor mu?

MNG kargo, Sürat kargo, Yurtiçi kargo, PTT kargo şirketleri çalışma saatleri hakkında arayış devam ediyor. İşte vatandaşların merakla araştırdığı kargo şirketlerinin çalışma saatleri haberimizin devamında...

MNG Kargo: MNG Kargo şirketinde haftanın tüm günleri saat 18:00’a kadar alım talebinde bulunabilirsiniz. Cumartesi günleri ise saat 14:00’a kadar alım yapılmaktadır.

PTT Kargo: PTT Kargo şirketi 08:30'dan 17:00'ye kadar kargo işlemi sağlıyor.

YURTİÇİ Kargo: Yurtiçi Kargo 09:00/18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyiş devam eder. 13.00'den sonra ise kargo işlemleri şubelerden yapılmaktadır.

SÜRAT Kargo: Sürat Kargo 09:00/18:30 saatleri arasında kargo işlemi sağlar. Hafta sonu Cumartesi günleri ise 09.00’dan 14.30’a kadar hizmet vermeye devam eder.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İstanbul'da eğitime fırtına engeliİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul’da şiddetli lodos nedeniyle 30 Kasım Salı günü yüz yüze eğitime 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler